Contactgegevens

Contactgegevens

De voetbalvereniging CSV '28 speelt op Sportpark "De Verbinding" 

Bezoekadres
 
Sportlaan 4 8044 PG Zwolle
Correspondentieadres 
Postbus 1569 8001 BN Zwolle
Telefoonnummer: 038-4531633 

Voorzitter: voorzitter@csv28Zwolle.nl

Secretaris: secretaris@csv28zwolle.nl

Penningmeester: penningmeester@csv28zwolle.nl

Uitnodiging toernooien: externetoernooien@csv28zwolle.nl

Bureau Stages: stagebij@csv28zwolle.nl

Kopij nieuwsbrief, website en social en alle overige PR zakencommunicatie@csv28zwolle.nl

Ledenadministratie: ledenadministratie@csv28zwolle.nl

Sponsoring: bcdeverbinding@csv28zwolle.nl     

Vrijwilligerscoördinator: vrijwilliger@csv28zwolle.nl

Voetbal Technische commissie: technischezaken@csv28zwolle.nl

Scheidsrechterscommissie: scheidsrechter@csv28zwolle.nl

Voetbalzaken (Indeling teams, trainer, leiders, trainingen): voetbalzaken@gmail.com

Wedstrijdsecretariaat (indeling wedstrijden, velden/kleedkamers, scheidsrechters): wedstrijdsecretariaat@csv28zwolle.nl 

 


Routekaart 
en de routebeschrijving


Clubgebouw 
In het clubgebouw zijn naast de kleedkamers een viertal ruimtes te vinden die gebruikt kunnen worden voor vergaderingen en/of andere bijeenkomsten.

Kleedkamers 
10 kleedkamers voor elftallen, waaronder 4 kleedzalen, en 2 kleedkamers voor scheidsrechters.
Velden 
7 speelvelden, waaronder 2 kunstgrasvelden en 1 WeTraveld. Deze 3 laatstgenoemde velden zijn voorzien van verlichting.

Clubtenue  Shirt : Oranje Broek : Wit Kousen : Blauw Scheenbeschermers verplicht, tijdens wedstrijden èn trainingen.

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!