Wie is Wie

Wie is Wie

Bestuur    
Voorzitter Chris Smit chrissmit@csv28zwolle.nl
Administratieve Zaken Vacature  
Facilitaire Zaken Vacature  
Financiële Zaken Erkan Kara erkankara@csv28zwolle.nl
Voetbal Zaken Jan Clement janclement@csv28zwolle.nl
     
Wedstrijdsecretariaat O13 t/m Senioren Harold Borns wedstrijdsecretariaat@csv28zwolle.nl
Wedstrijdsecretariaat O8 t/m O12 Willem Sebel wedstrijdsecretariaat@csv28zwolle.nl
     
Coördinator
Technische Zaken
Michael Smit michaelsmit@csv28zwolle.nl
Coördinator
Scheidsrechterzaken
Jan Bosscher janbosscher@csv28zwolle.nl
Coördinator
Stagebureau
Jan Bosscher janbosscher@csv28zwolle.nl
Coördinator
Externe Toernooi Commissie
Jan Bosscher janbosscher@csv28zwolle.nl
     
Coördinator
JO19,JO17,JO15 en JO14
Klaas Jan Veenhuis klaasjanveenhuis@csv28zwolle.nl
Coördinator
JO13
Ronald Luten ronaldluten@csv28zwolle.nl
Coördinator
JO12
Nathalie van Eelen nathalievaneelen@csv28zwolle.nl
Coördinator
JO11 Ad interim
Nathalie van Eelen nathalievaneelen@csv28zwolle.nl
Coördinator
JO10
Peter Lenten peterlenten@csv28zwolle.nl
Coördinator
JO9 en JO8
Edward Scholten edwardscholten@csv28zwolle.nl
Coördinator
F-League
Eward Scholten edwardscholten@csv28zwolle.nl
Coördinator MO's Vacature  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!